Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради
Міністерство освіти
і науки України
 

Про результати зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році та основні завдання на 2022 рік

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Лугинської селищної ради  03 грудня 2021 року відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти по питанню «Про результати ЗНО у 2021 році та основні завдання на 2022 рік» за участю заступника селищного голови Віктора Давидюка.

Начальник відділу Наталія Сенчило  відкрила  зібрання та націлила  присутніх  на  плідну  роботу, сконцентрувавши  увагу  на вирішенні питань покращення підготовки  здобувачів освіти до складання зовнішнього незалежного  оцінювання.

Завідувач сектору з питань дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Ольга Борова провела глибоку аналітичну роботу по питанню результативності ЗНО 2021, визначенні лідерів із числа закладів освіти за наслідками ЗНО, здійснила моніторинг із кожного предмету та зупинилася на основних питаннях, які, цьогоріч, викликали утруднення. Також повідомила про особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання і державної підсумкової атестації у 2022 році.

Директори закладів освіти долучилися до обговорення дієвих порад по створенню системного підходу у підготовці здобувачів освіти до успішного складання ЗНО та ДПА (у формі ЗНО), дали професійні коментарі про несформовані  компетентності випускників,  у чиїх роботах проаналізовано типові помилки та надихнулися на результативну підготовку учнівства до ЗНО.

Презнтація ЗНО 2021

Презнтація ЗНО 2022

 

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень